Svet-Stranek.cz
BÍLÁ - MODRÁ, JDEME NA TO, GÓLY DÁME, MÁME NA TO!
PIRÁTI CHOMUTOV 7. TŘÍDA

ARCHIV ČLÁNKŮ:BÍLÁ - MODRÁ, JDEME NA TO, GÓLY DÁME, MÁME NA TO!

ARCHIV ČLÁNKŮ

Vše, co bylo...

INFORMACE K AKCI "MÁLKOV"


V pátek 26. března se uskuteční ve sportovní hale v Málkově KONDIČNÍ SPORTOVÁNÍ spojené s malou oslavou, kde pro všechny účastníky bude zajištěno občerstvení. Začátek cvičení, které povede kondiční trenér Petr Švehla s trenérem Kubátem, bude v tělocvičně  od 15.OO hodin a nahradí trénink, který by jinak byl společný s 6. třídou od 17.15 hodin.

Kluci ať si vezmou s sebou sportovní oblečení a obuv do tělocvičny a florbalku (tu je možno si tam také zapůjčit).

Doprava tam i zpět je individuální, pokud by měl někdo problém s dopravou, ať se ozve ve čtvrtek Romanovi Laukovi.

Zúčastnit se mohou samozřejmě i rodiče. Akce je plánována do 17.hodin.
V pátek 26. března 2010 si kluci z naší třídy už podruhé vyzkoušeli hodinku kondičního cvičení s trenérem panem Švehlou. V tělocvičně sportovní haly v Málkově cvičili rovnováhu, sílu a výdrž na gymbalech, na balanceboardech, přeskakovali překážky a dozvěděli se mnoho zajímavého o tom, jak a co mohou a mají v jejich věku protahovat a posilovat, jaké cvičení je nebo není pro ně vhodné.
Děkujeme touto cestou panu Petru Švehlovi za ochotu a kvalitní a profesionální ukázkové cvičení.
A Kuba děkuje všem klukům, kteří přijeli do Málkova, za dárečky k narozeninám, ale hlavně za to, že přijeli a věří, že si to všichni pěkně užili.


21. března 2010 se kluci zúčastnili hokejového turnaje v Bílině.  Ve velké konkurenci naši kluci všechny zápasy vyhráli až na ten poslední, kdy s Mariánskými Lázněmi prohráli v poslední chvíli těsně o gól. Ale i stříbrné medaile byly pěkné, dort výborný a hlavně měli možnost si změřit síly zase s jinými mužstvy než v mistrovských zápasech. Jo, a taky si vyzkoušeli, jaké to je vyhrát nad holkami, které byly většinou až o hlavu větší než oni. Takže - blahopřejeme!

iny.